7 способів як заробляти гроші в українському ТікТок?

7 способів як заробляти гроші в українському ТікТок?

Ось кілька загальних порад щодо заробітку в TikTok в Україні:

 1. Створіть фоловерів: перший крок до заробітку на TikTok – це зібрати фан базу. Послідовно публікуйте публікації, спілкуйтеся зі своїми підписниками та використовуйте відповідні хештеги, щоб підвищити свою видимість. Лайфхак: хештег повинен бути до 10 Мільйонів переглядів.
 2. Партнерство з брендами: коли у вас буде значна кількість підписників, ви можете розпочати співпрацю з брендами для просування їхніх продуктів або послуг. Шукайте бренди, які відповідають вашому змісту та аудиторії, і зв’яжіться з ними, щоб запропонувати співпрацю. НЕ бійтесь писати брендам! Якщо не має відповіді від 100 брендів, 101 - запропонує співпрацю.
 3. Приєднайтеся до Фонду творців TikTok: у TikTok є Фонд творців, який виплачує відповідним творцям залежно від переглядів, залученості та загальної ефективності їх вмісту. Щоб відповідати вимогам, ви повинні мати принаймні 100 000 підписників, бути віком від 18 років і відповідати іншим критеріям, визначеним TikTok.

  IMG_5727.webp
   
 4. Продавайте товари: якщо у вас є сильний особистий бренд і постійні послідовники, ви можете розглянути можливість продажу товарів, таких як футболки, головні убори чи інші предмети, пов’язані з вашою нішею.
 5. Пряма трансляція: TikTok дозволяє користувачам проводити прямі трансляції, де вони можуть спілкуватися зі своїми підписниками в режимі реального часу. Під час прямих трансляцій ваші підписники можуть надсилати вам віртуальні подарунки, які можна конвертувати в реальні гроші. Чим більше подарунків ви отримаєте, тим більше грошей ви зможете заробити.
як заробити гроші в ТікТок
Приклад прямої трансляції
 1. Надавати консультаційні послуги: якщо ви маєте досвід у певній галузі, як-от маркетинг у соціальних мережах або створення контенту, ви можете запропонувати консультаційні послуги іншим творцям TikTok або компаніям. Також просувати їх через відео, для пошуку клієнтів. 
  *Якщо у вас є талант або вміння, як-от спів, танці чи грим, ви можете запропонувати свої послуги своїм підписникам. Наприклад, ви можете створювати індивідуальні розмови або пропонувати віртуальні уроки.
 2. Партнерський маркетинг: Ви можете заробляти комісію, просуваючи продукти за допомогою партнерського маркетингу. Ви можете зареєструватися в партнерських програмах і додати посилання на продукти у свої відео TikTok.

Пам’ятайте, що заробіток на TikTok потребує часу та зусиль, тому важливо віддати перевагу створенню якісного контенту, який резонує з вашою аудиторією. 

Висновки:
Тік Ток заробіток, як і раніше, поступається доходам успішних ютуберів, проте SMM-фахівці бачать у цій відеоплатформі великий потенціал. Конкуренція серед тіктокерів зростає прямо пропорційно до їхніх доходів, тому зараз у молодих авторів є всі можливості вийти на ринок відеоконтенту цього майданчика, а в перспективі заробляти великі гроші.

Удачі!

10
12
Підписатися - Ми не відправляємо спам і ви можете відписатися будь-якої миті
- Контент оновлюється приблизно 1-2 рази на тиждень