Скільки коштує реклама у українських Youtube блогерів?

Ціни на рекламу у українських Youtube блогерів
Зміст:
  Зміст:

Скільки коштує реклама у українських Youtube блогерів?

YouTube вже давно став альтернативою телевізору для багатьох людей. 

Щомісяця більше 2 мільярдів користувачів відвідують цей відеохостинг, і, що цікаво, вони не використовують його тільки для розваг. 

YouTube забезпечує доступ до будь-якого виду контенту, який може знадобитися користувачам: тут можна знайти новини, наукові передачі, розважальні шоу, забавні відео, огляди та інструкції.

Навіщо купувати рекламу в українських Ютуб блогерів? 

Співпраця з ютуб-блогерами для розміщення реклами може бути корисною для рекламодавців з кількох причин:

 1. Велика аудиторія. Блогери на YouTube мають багатомільйонну аудиторію, що дозволяє рекламодавцям просувати свій бренд чи продукт на багато людей.

 2. Цільова аудиторія. Блогери на YouTube часто мають свою вузьку цільову аудиторію, яка може бути корисною для певних рекламних кампаній. Наприклад, якщо ви продаєте косметику, реклама у блогера, який робить огляди на косметику, буде більш ефективна.

 3. Нативна реклама. Реклама на YouTube може бути вбудована в контент блогера і виглядатиме природніше, ніж традиційна реклама. Це може призвести до підвищення ефективності рекламної кампанії.

 4. Доступність та економічність. Реклама у ютуб-блогерів може бути дешевшою, ніж традиційна телереклама або реклама в інших медіа, при цьому має велике охоплення аудиторії.

Однак перед вибором ютуб-блогера для розміщення реклами необхідно ретельно оцінити його аудиторію та якість контенту, щоб переконатися, що це відповідає вашій маркетинговій стратегії.

Як знайти українського блогера для реклами на Ютуб?

Існує кілька способів знайти блогера для реклами на YouTube:

 1. Використовуйте платформи для пошуку блогерів. Існує безліч платформ для пошуку блогерів, які допоможуть вам знайти блогерів, які найбільш підходять для вашої реклами. 

 2. Шукайте блогерів вручну. Ви можете провести пошук блогерів на YouTube вручну, використовуючи пошукові системи або безпосередньо на самому ютубі. Ви можете використовувати ключові слова, пов'язані з вашою нішою, щоб знайти блогерів, які пишуть про схожі теми.

 3. Зверніться до агентств впливових блогерів. Існують агенції, які спеціалізуються на зв'язках із блогерами.

 4. Подивіться інші реклами. Звертайте увагу до реклами, які вам подобаються, і дивіться, хто їх створив. Ви можете знайти блогерів, які співпрацювали з цими компаніями, та зв'язатися з ними для співпраці.

 5. Використання соціальних мереж. Ви можете знайти блогерів для реклами на YouTube, використовуючи соціальні мережі, такі як Instagram, Twitter, Facebook. Багато блогерів вказують свої контактні дані на своїх сторінках.

Незалежно від обраного методу, важливо провести достатньо часу на пошук блогерів, щоб знайти найбільш придатного партнера для вашої реклами.

При виборі блогера для реклами важливо враховувати його аудиторію, тематику та репутацію. Також обов'язково перевірте його рейтинг та відгуки від інших рекламодавців.

Ціни на рекламу в українських ютуб блогерів?

Вартість реклами в українських ютуб-блогерів може змінюватись в залежності від багатьох факторів таких як:

 1. Популярність блогера та кількість фолловерів. Чим більша аудиторія у блогера, тим вищою є ціна за рекламу.

 2. Тематика каналу. Ціни реклами можуть різнитися залежно від тематики каналу і цільової аудиторії.

 3. Формат реклами. Ціна на рекламу також може залежати від формату (інтеграція до контенту, окремий рекламний ролик тощо).

 4. Терміни та частота показів. Вартість реклами може змінюватись в залежності від термінів та частоти її показів на каналі.

В Україні є як малі блогери, які можуть надати рекламні послуги за ціною від кількох тисяч гривень, так і великі блогери, які можуть брати кілька сотень тисяч гривень за розміщення реклами.

АУДИТОРІЯ

ПРИБЛИЗНІ ЦІНИ

ДО 100.000 фолловерів

10-50$

ДО 200.000 фолловерів

50-100$

ВІД 300.000 фолловерів

120-250$

400.000+ фолловерів

300$ і більше

Зазвичай ціни на рекламу в українських ютуб-блогерів обумовлюються індивідуально залежно від умов співробітництва та обсягу реклами. Найкраще зв'язатися з блогерами безпосередньо або через їхніх менеджерів, щоб обговорити всі деталі співробітництва та дізнатися ціну на конкретні послуги.

Сподіваємось, що цей пост Вам допоміг! Бажаємо успіхів.

Слава Україні!

10
12
Підписатися - Ми не відправляємо спам і ви можете відписатися будь-якої миті
- Контент оновлюється приблизно 1-2 рази на тиждень