Тіньовий бан в TikTok та Instagram: що робити та які ознаки?

Тіньовий бан в Instagram та Tiktok, що робити?
Зміст:
  Зміст:

Тіньовий бан в TikTok

Наслідками потрапляння в тіньовий бан в TikTok для відомих блогерів є різке падіння популярності та тяжкий процес відновлення активності до звичного рівня. Інфлюенсери з меншою кількістю фоловерів також зазнають негативних наслідків, адже стикаються з труднощами в розвитку свого аккаунту на певний період. 

Але як подолати тіньовий бан в TikTok та повернути свій аккаунт до життя?

Для визначення наявності бану досить відстежувати аналітику. Рекомендуємо підключити Про-аккаунт, що відповідає бізнес-аккаунтам Instagram. Таким чином, ви зможете визначити, чи показуються ваші відео користувачам і чи отримують вони лайки. 

Які ознаки тіньового бану в TikTok?

Ознаки такого бану можуть включати:

 • Мінімальну кількість переглядів. Якщо декілька ваших відео поспіль не отримують переглядів, це може свідчити про тимчасовий бан;
 • Відсутність нових підписок. Можливі причини - користувачі не зацікавлені в вашому контенті або погана якість відео. Якщо все з цим в порядку, можливо, причина у бані;
 • Видалення коментарів. Ви можете перевірити наявність бану, залишивши під чиїмось відео коментар, а якщо його видалять, це може свідчити про тіньовий бан.

Тривалість такого бану невідома, але можна приблизно оцінити її в 14 днів, базуючись на опитуваннях користувачів та особистому досвіді. Зниження трафіку,  попадання в бан відбуваються через порушення правил платформи.

Як позбутися тіньового бану в TikTok?

Щоб позбутися тіньового бану в TikTok, є невелика ймовірність, що сама платформа забере бан, але це не точно. Якщо так сталося, і ви не хочете чекати 14 днів, можна спробувати такі кроки:

 1. Припиніть активну діяльність на деякий час - не публікуйте нові відео, не залишайте коментарі та не ставте лайки протягом 4-5 днів;
 2. Створіть додатковий аккаунт із зміненими даними, куди можна перепостити свій контент, але з більшим інтервалом;
 3. Через тиждень: публікуйте відео з використанням хештегів, заходьте в рекомендації, коментуйте відео інших користувачів та ставте лайки - якщо отримуєте відповідь, це означає, що бан знято;
 4. Не треба завантажувати останні відео, ще раз, це не допоможе, а ще й створить проблеми. Краще видалити останні 4 - 5 відео;
 5. На певний період обмежте просування свого аккаунту будь-якими способами та перезавантажте платформу. 

Дотримання правил та вимог платформи, а також публікація якісного контенту - це дуже важливо. Таким чином, ви можете отримати позитивні реакції від підписників та уникнути тіньового бану.

Img 4124

Тіньовий бан в Instagram

Тіньовий бан в Instagram - це ситуація, коли ваш аккаунт не був повністю заблокований, але деякі з його функцій стають обмеженими або контент відображається меншою кількістю користувачів. Це впливає на популярність вашого контенту та взаємодію зі сторонніми користувачами.

Причини тіньового бану в Instagram

Основні причини, що можуть призвести до тіньового бану в Instagram:

 1. Спам і неправильне використання хештегів: Якщо ви використовуєте забагато хештегів, які не відповідають вашому контенту або публікуєте коментарі з масовими хештегами, Instagram може сприймати це як спам і застосовувати тіньовий бан.
 2. Негативні дії: Взаємодія з ботами, купівля фолловерів або лайків, накрутка лайків та коментарів може призвести до того, що Instagram обмежить показ вашого контенту і сприйматиме аккаунт як недостовірний.
 3. Порушення правил спільноти: Якщо ви публікуєте контент, який порушує правила Instagram, такий як образливий або заборонений матеріал, це може призвести до тіньового бану або повного блокування вашого аккаунту.

Як позбутися тіньового бану в Instagram?

Якщо ви підозрюєте, що ваш аккаунт потрапив під тіньовий бан, рекомендується:

 1. Зменшити активність: Обмежте публікації та взаємодію з іншими користувачами на деякий час, особливо якщо ви були дуже активні останнім часом. (Якщо був гів, зробіть аккаунт приватним)
 2. Перевірити хештеги: Перегляньте використані хештеги і переконайтесь, що вони відповідають вмісту вашого поста.
 3. Дотримання правил: Перевірте, чи дотримуєтесь правил спільноти Instagram, уникайте спаму та недозволеного контенту.
 4. Зв'яжіться з підтримкою: Якщо ви впевнені, що отримали тіньовий бан без підстави, зверніться до служби підтримки Instagram і поясніть ситуацію.

Як уникнути тіньового бану в Instagram?

Щоб уникнути тіньового бану в Instagram, рекомендується:

 1. Використовувати лише відповідні хештеги та унікальний контент.
 2. Уникати автоматизованих інструментів, які можуть порушувати правила платформи.
 3. Дотримуватись правил спільноти Instagram і не публікувати образливий чи неприпустимий вміст.
 4. Зберігати активну взаємодію зі своїми підписниками, стежити за коментарями та повідомленнями.
 5. Уникати раптових змін в активності, наприклад, підписки на велику кількість облікових записів за короткий час.

Важливо пам'ятати, що дотримання правил та норм спільноти допоможе уникнути тіньових банів і зберегти позитивний статус вашого аккаунту на платформі.

 

10
12
Підписатися - Ми не відправляємо спам і ви можете відписатися будь-якої миті
- Контент оновлюється приблизно 1-2 рази на тиждень