Види реклами у блогерів

Які є види реклами у блогерів?

Блогери часто використовують свої платформи для показу рекламних матеріалів. Це може бути включенням рекламних банерів на своїх веб-сайтах або відео, спонсорством контенту, продуктовими розпаковками або оглядами, а також згадуванням або продажем товарів у своїх постах у соціальних мережах. В сьогоднішній статті ми розберемо більшість видів реклами у блогерів.

Деякі блогери повідомляють про своє співробітництво з рекламодавцями, вказуючи, що контент є платним або спонсорованим. Це робиться для забезпечення прозорості і довіри до аудиторії.

У блогерів у соціальних мережах є різні способи реклами, ось декілька типових видів:

 1. Спонсоровані пости: Блогери можуть публікувати пости, які фінансуються рекламодавцями. У цих постах блогер розповідає про продукт або послугу, вказуючи на їх переваги і рекомендуючи їх своїм читачам або глядачам. Часто вони позначаються спеціальним тегом, наприклад, "#ad" або "#sponsored", щоб показати, що пост є платним рекламним контентом.
 2. Розпакування товарів: Блогери можуть знімати відео, як вони розпаковують товари, отримані від рекламодавців. Вони демонструють продукти, розповідають про їх функціонал і надають свою думку про них.
 3. Огляди продуктів: Блогери можуть створювати відео пости, тіктоки, рілс чи сторіз, в яких детально оглядають продукт або послугу, надану рекламодавцем. Вони можуть розповісти про свій досвід використання продукту, зазначити його переваги та недоліки. (подати і продати продукт в своєму стилі)
 4. Конкурси чи спільні акції: Блогери можуть проводити конкурси або розіграші, спонсоровані рекламодавцями. 
  Наприклад, вони можуть запропонувати своїм фоловерам шанс виграти продукт рекламодавця, якщо вони виконують певні умови, такі як підписка на обліковий запис рекламодавця або використання певного хештегу тощо.
 5. Афіліат-маркетинг: Блогери можуть стати афіліатами певних компаній або магазинів і отримувати комісійні за продажі, зроблені через їхні рекомендації. Вони можуть поширювати унікальні посилання або промокоди, які надають знижки або інші переваги покупцям.
 6. Інфлюенс-маркетингові кампанії: Рекламодавці можуть запускати спеціальні інфлюенс-маркетингові кампанії, в яких блогери беруть участь. Це може включати довгострокове співробітництво, де блогери стають бренд-посолами і розповідають про продукт чи послугу на протязі певного періоду.
 7. Спонсорські програми або амбасадорство: Блогери можуть стати спонсорськими партнерами або амбасадорами певного бренду чи продукту. Вони можуть регулярно розміщувати вміст, пов'язаний з цим брендом або продуктом, і створювати довгострокові взаємовигідні партнерські відносини.

  Окрім розглянутих раніше видів реклами у блогерів у соціальних мережах, існує ще кілька інших типів, які можуть використовуватися. Ось декілька додаткових видів реклами:

 8. Вебінари та прямі трансляції: Блогери можуть проводити вебінари або прямі трансляції на своїх сторінках у соціальних мережах, де вони можуть рекламувати продукти або послуги рекламодавця. Вони можуть демонструвати вживання продукту, відповідати на запитання аудиторії та надавати додаткову інформацію.
 9. Голосові або подкаст-реклами: Блогери, які ведуть подкасти або публікують аудіо-контент, можуть включати рекламні вставки у свої епізоди. Це може бути промова блогера про продукт або послугу, яку вони рекламують.
 10. Спеціальні заходи або події: Блогери можуть співпрацювати з рекламодавцями, щоб організувати спеціальні заходи або події, такі як лекції, майстер-класи, зустрічі з фоловерами тощо. Під час цих подій вони можуть рекламувати продукти або послуги рекламодавця. Також ефективний вид заходів - PR івенти, де Ви, запрошуєте блогерів на подію, котра потім в свою чергу висвітлюється в соціальних мережах не тільки інфлюенсерів, але і в Ваших.
 11. Віртуальна реальність та розширена реальність: За допомогою нових технологій, таких як віртуальна реальність (VR) та розширена реальність (AR), блогери можуть створювати унікальний рекламний контент, який взаємодіє зі своєю аудиторією. Наприклад, вони можуть розробляти VR-екскурсії по магазинах або AR-фільтри з продуктами рекламодавця.
 12. Реклама через мережу блогерів: Існують мережі блогерів або агентства, які займаються знаходженням підходящих блогерів для рекламних кампаній. Вони допомагають рекламодавцям знайти блогерів, які відповідають їхнім потребам, та організовують співпрацю. Спойлер: ви зможете знайти блогерів для реклами свого продукту на нашій біржі: https://influencer.com.ua/

Варто зауважити, що конкретні види реклами можуть варіюватися залежно від платформи соціальних мереж, аудиторії блогера та контексту співпраці з рекламодавцями. Блогери можуть поєднувати різні формати реклами для забезпечення різноманітності та ефективності своєї комунікації з аудиторією. 

Адаптуйте, тестуйте, створюйте контент, за нами майбутнє!

10
12
Підписатися - Ми не відправляємо спам і ви можете відписатися будь-якої миті
- Контент оновлюється приблизно 1-2 рази на тиждень