Нативна реклама у блогерів. Приклади, формати, плюси і мінуси

Нативна реклама у блогерів

Нативна реклама - це формат реклами, який створюється таким чином, щоб він був непомітним або максимально адаптованим до контексту, в якому він розміщений. Основна мета нативної реклами полягає у тому, щоб інтегрувати її в контент органічно та природньо.

Навіщо використовувати нативну рекламу?

Ось кілька причин, чому використовується нативна реклама:

 1. Покращення досвіду користувача: Оскільки нативна реклама виглядає природньою частиною контенту, вона менше заважає користувачам. Покращує загальний враження від відвідування веб-сайту або перегляду контенту.
 2. Збільшення взаємодії: Нативна реклама, якщо виконана якісно, може бути більш привабливою для аудиторії, оскільки вона впливає на їхні емоції та сприйняття. Це може призвести до більшої взаємодії з рекламою, такої як кліки на посилання, перегляд відео, загрузка додатків тощо.
 3. Підвищення ефективності рекламної кампанії: Нативна реклама часто має кращі показники ефективності порівняно з іншими форматами реклами. Оскільки вона легше впізнається і приймається аудиторією, вона може забезпечити більшу увагу та більший обсяг конверсій.
 4. Побудова довгострокових відносин: Нативна реклама, яка вдало інтегрується в контент, може допомогти побудувати довгострокові відносини з аудиторією. Коли реклама надає цінну інформацію або розвагу, люди можуть бути більш схильними повертатися до веб-сайту або спілкуватися з брендом у майбутньому.

Варто зауважити, що ефективність нативної реклами залежить від якості її виконання та відповідності контексту, де вона використовується. Якщо нативна реклама позитивно впливає на користувачів, вона може бути корисним інструментом для компаній для досягнення своїх маркетингових цілей.

Нативна реклама має свої плюси і мінуси. Давайте розглянемо їх:

Abfe3ee0 6890 45e9 8773 Bf2cdf752c32.jpeg

Плюси нативної реклами у блогерів:

 1. Інтеграція в контекст: Нативна реклама дозволяє блогерам інтегрувати рекламу в свій контент таким чином, що вона виглядає більш органічно та природно. Це забезпечує кращу взаємодію з аудиторією, оскільки реклама не сприймається як нав'язлива.
 2. Збереження довіри аудиторії: Якщо нативна реклама відповідає цінностям і контенту блогера, вона може зберегти довіру аудиторії. Реклама, яка виглядає автентично та є корисною для прихильників, може сприяти зміцненню відносин з аудиторією.
 3. Більша креативність: Нативна реклама дозволяє блогерам більш творчо підходити до створення рекламного контенту. Вони можуть знайти унікальні способи інтеграції бренду в свій контент та надати йому особливий шар креативності.
 4. Потенційні прибутки: Нативна реклама може стати джерелом прибутків для блогерів через співпрацю з брендами. Вони можуть отримувати оплату за розміщення рекламних матеріалів, отримувати комісійні з продажів через афілійовані посилання або отримувати безкоштовні продукти чи послуги у якості спонсорування.

Мінуси нативної реклами у блогерів:

 1. Ризик втрати автентичності: Якщо нативна реклама не відповідає цінностям або контенту блогера, вона може спричинити втрату автентичності. Це може негативно позначитися на сприйнятті блогера аудиторією, яка може вважати його/її комерційним або недостовірним.
 2. Перевантаження рекламою: Занадто багато нативної реклами в контенті може викликати негативну реакцію у прихильників. Якщо блогер використовує нативну рекламу непомерно або занадто часто, це може призвести до зниження інтересу аудиторії та втрати підписників.
 3. Потреба у балансі: Блогерам потрібно знаходити баланс між рекламним і не-рекламним контентом. Важливо забезпечити, щоб реклама не переважала і не впливала на якість та цінність контенту для аудиторії.
 4. Складність у створенні контенту: Створення якісної нативної реклами може вимагати більше часу та зусиль від блогера. Вони повинні ретельно продумати інтеграцію бренду в свій контент, щоб забезпечити його відповідність і ефективність.

Загалом, нативна реклама у блогерів може мати багато плюсів, але потребує обережного підходу для збереження автентичності та довіри аудиторії.

Види та формати нативної реклами:

У блогерів нативна реклама може мати різні види та формати, залежно від специфіки їхнього контенту і способу взаємодії з аудиторією. Ось кілька типових форматів нативної реклами, які часто використовуються у блогерському середовищі:

 • Спонсоровані публікації у соціальних мережах: Блогери можуть створювати публікації на своїх сторінках у соціальних мережах, які виглядають як звичайний контент, але містять інформацію або рекламу певного бренду. Це може бути фото, відео, огляди продуктів, історії тощо.
 • Рекомендації продуктів або послуг: Блогери можуть давати рекомендації щодо продуктів або послуг у своїх контентах, наприклад, у сторіз, постах або подкастах. Вони можуть розповідати про свої власні враження, досвід використання або ділитися знижками та промокодами для своїх прихильників.
 • Розміщення брендованого контенту: Блогери можуть створювати спеціальний контент, який присвячений певному бренду або продукту. Це може бути відеоролик, стаття, інтерв'ю або будь-який інший формат контенту, який інтегрує рекламу бренду в контекст їхнього блогу.
 • Участь у спеціальних заходах або подіях: Блогери можуть бути запрошені для участі у спеціальних заходах, презентацій брендів або подій. Вони можуть розповідати про свій досвід та враження від заходу і включати рекламну інформацію про бренди, які брали участь.
 • Афілійовані посилання: Блогери можуть включати спеціальні посилання або промокоди в свій лайфстайл, за які вони отримують комісійну винагороду за кожну покупку, зроблену через ці посилання або промокоди.

Варто враховувати, що нативна реклама повинна бути позначена як рекламний контент згідно з правилами і рекомендаціями платформи та законодавства про рекламу. При цьому важливо зберігати довіру своїх прихильників і забезпечувати відповідність рекламного контенту до цінностей і контексту блогера.

10
12
Підписатися - Ми не відправляємо спам і ви можете відписатися будь-якої миті
- Контент оновлюється приблизно 1-2 рази на тиждень